Wynajem studio

Cennik wynajęcia studio:

2 godziny (minimalny czas wynajęcia studio) 100 złotych plus 40 złotych za każdą kolejną rozpoczętą godzinę.

Pakiet 10 godzin do wykorzystania w jednym dniu 250 złotych.

Cennik wynajęcia studio w dni świąteczne:

2 godzin (minimalny czas wynajęcia studio) 110 złotych plus 45 złotych za każdą kolejną rozpoczętą godzinę.

Pakiet 10 godzin do wykorzystania w jednym dniu 300 złotych.

Pakiety promocyjne do wykorzystania w ciągu 30 dni od dnia zakupu:

Pakiet 10 godzin: 300 złotych, do wykorzystania w maksymalnie 2 częściach.

Pakiet 15 godzin: 380 złotych, do wykorzystania w maksymalnie 3 częściach.

Pakiet 20 godzin: 450 złotych, do wykorzystania w maksymalnie 3 częściach.

Pakiety można wykorzystywać w dowolnych terminach (z wyłączeniem dni świątecznych) obejmujących okres wykorzystania lecz w zależności od dostępności studio.

Korzystanie z teł kartonowych: 40 złotych za metr bieżący zużytego tła. O chęci korzystania z teł kartonowych należy poinformować minimum trzy dni przed umówionym terminem korzystania ze studio podając kolory teł jakie będą potrzebne.

W cenę wynajmu wliczone jest korzystanie ze sprzętu studyjnego wymienionego w stronie ?Nasze studio?, ogólnie dostępnej garderoby, biżuterii i rekwizytów.

Udział w sesji wizażystki, asystenta lub korzystanie z dodatkowej garderoby do ustalenia indywidualnie. Dodatkowego ustalenia wymaga też wynajęcie studia w godzinach 22:00 ? 8:00.

Podane ceny są cenami netto.

Za rozpoczęcie czasu wynajęcia studio uważa się umówioną godzinę. Czas wynajęcia jest liczony od umówionej godziny rozpoczęcia do umówionej godziny zakończenia wynajmu studio,  lub w przypadku przedłużenia wynajmu do momentu opuszczenia studio z naliczeniem dodatkowej opłaty według cennika za każdą rozpoczętą godzinę po umówionym czasie. Za zakończenie korzystania za studio przyjmujemy godzinę opuszczenia studio a nie zakończenia zdjęć!

Wynajęcie studio w celu prowadzenia w nim warsztatów, wykładów lub innych zajęć z większą grupa osób fotografujących wymaga dodatkowego ustalenia pod rygorem odmówienia/unieważnienia rezerwacji.