Nasze studio

Studio jest zlokalizowane przy ulicy Fatimskiej 41a w budynku biurowym PUHiT na pierwszym piętrze (w budynku jest winda) w lokalu nr. 107a.

Do Państwa dyspozycji oddajemy studio o powierzchni blisko 70 metrów kwadratowych z planem zdjęciowym o szerokości 6 i wysokości 3 metrów oraz odejściem do 8 metrów. Na planie zdjęciowym zawieszone są tła polipropylenowe o szerokości 280 cm w kolorze szarym, czarnym i czerwonym. Istnieje możliwość zawieszenia teł polipropylenowych w innych kolorach na statywach. Tła polipropylenowe są standardowym wyposażeniem studio. Oferujemy również możliwość korzystania z teł kartonowych w dowolnych kolorach za dopłatą podaną w cenniku. Na jednej z bocznych ścian studio są duże okna co w razie potrzeby pozwala na fotografowanie przy świetle zastanym. W suficie nad planem zdjęciowym zamontowane są haki na których można zawieść na przykład linę, huśtawkę lub inne gadżety potrzebne do sesji.

W studio dostępne jest stanowisko do wizażu wyposażone w suszarkę, prostownicę i lokówkę do włosów.  Do Państwa dyspozycji oddajemy również żelazko, deskę do prasowania i wieszaki na ubrania.

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy też miejsce do „posiedzenia” dla kilku osób z wygodnymi sofami i możliwością korzystania z czajnika, kuchenki mikrofalowej i lodówki. W cenie wynajmu mają Państwo dostęp do kawy i herbaty.

Od lutego w studio będzie dostęp do darmowej sieci Wi-Fi.

Na wyposażeniu studio znajduje się następujący sprzęt:

Lampy studyjne Quantuum:

750 Ws – 2 sztuki

300 Ws – 5 sztuk

lampa 200W do wspomagania autofokusa – 1 sztuka

Modyfikatory:

Softoboxy prostokątne:

120 x 80 cm – 2 sztuki (jeden z gridem)

180 x 40 cm – 1 sztuka

120 x 30 cm – 1 sztuka z gridem

90 x 60 cm – 1 sztuka

Softboxy ośmiokątne:

180 cm – 1 sztuka

100 cm – 1 sztuka z gridem

Słoneczko (beauty dish):

70 cm – 1 sztuka

55 cm- 1 sztuka

40 cm – 1 sztuka

Inne modyfikatory:

strumienica – 1 sztuka

wrota z filtrami – 2 sztuki

czasze – 5 sztuk

parasolki – 3 sztuki

Z innego wyposażenia znajdą Państwo wentylator i kilka statywów w tym 2 typu żuraw (boom), blendy, ekrany.

 

Poniżej kilka zdjęć naszego studio:

« 2 z 5 »